Brezilya Poposu (BBL)

Bu operasyon günümüzde estetik cerrahinin en popüler operasyonlarından biridir.

Brezilya popo kaldırma ameliyatı, kalçaların kalkık ve dolgun görünmesi için yapılır. BBL operasyonu kalçalarda daha genç, doğal ve yenilenmiş bir görünüm sağlar.
Popo estetiğinde 360 ​​derece liposuction ile hastanın kendi yağı alınır ve kapalı sistemde hazırlanır, toplanan yağ kalçaların şekillendirilmesi ve hacminin arttırılması için kullanılır.

Yağ dokusu, kalıcı/geçici dolguların komplikasyonları olmadan alınıp vücudun diğer bölgelerine geri verilebilecek iyi ve değerli bir dolgu kaynağıdır. BBL, daha belirgin, hacimli bir görünüm için popoyu kendi yağınızla büyüten ve/veya şekillendiren cerrahi bir prosedürdür.

Düzgün, belirgin bir kalçaya sahip olmak giderek daha popüler hale geliyor. Egzersiz, belirli bir tanım elde etmenize yardımcı olabilirken, genellikle boyutta veya özel şekillendirmede yeterli bir artış sağlayamaz.

Çoğu durumda, Brezilya poposu kaldırma, anne estetiği, abdominoplasti (karın germe) gibi diğer vücut şekillendirme prosedürleriyle birlikte yapılır.

Muayene edileceksiniz ve doktorunuz sizin için en uygun tekniği belirleyecektir. Transfer edilen yağın yaklaşık %50-40’ının zamanla emileceğini, geri kalanının kendi yağ dokunuz gibi davranacağını unutmayın.

Olası riskler: Enfeksiyon, hematom, cilt düzensizlikleri ve asimetri olabilir.

Kalçanızın görünümünden memnun değilseniz ve daha dolgun, daha genç bir görünüm istiyorsanız popo büyütme tam size göre olabilir. Brezilya Popo Kaldırma, hacim eklemek ve kıvrımlı, düzgün kalçaları şekillendirmek için mikro yağ aşılama kullanır.

makeup